Nie przepadasz za ruchem, powoli opuszcza Cię energia? A może lubisz być aktywny fizycznie i utrzymywać ciało na wysokim poziomie sprawności, ale brakuje Tobie pomysłów jak tego dokonać? Chcesz zadbać o swoje zdrowie?

Chcesz poprawić wygląd sylwetki oraz kondycję, ale brakuje Ci na to czasu? Współpraca ze mną przy odpowiednio zaplanowanym wysiłku fizycznym i diecie, pozwoli Tobie osiągnąć pożądane efekty oraz pełnię satysfakcji z wykonywanego treningu. Ćwiczenia ze mną to czas dobrze wykorzystany, to także czas widocznych efektów oraz gwarancja uzyskania upragnionego celu, jakim jest wspaniała sylwetka.

Indywidualizacja treningu personalnego pozwala na skierowanie oferty dla każdego, niezależnie od wieku, płci, możliwości i celów treningowych! 
CZYM JEST TRENING PERSONALNY?


TRENING INDYWIDUALNY Z TRENEREM - trening osobisty (1:1) 

Trening personalny to jeden z bardziej efektywnych treningów. Każdy klient przychodzący do klubu fitness ma swoje własne zindywidualizowane cele. Ponadto każdy jest inny, nierzadko cierpi na jakieś dolegliwości zdrowotne, ma inną budowę anatomiczną.

Treningi na salach fitness skierowane są do dużej grupy osób, lecz często nie koncentrują się na jednostkach. To powoduje, że klienci często nie osiągają swoich celów i odchodzą z fitness klubów.

Żyjemy w świecie, gdzie czas jest bardzo cenny i wielu cierpi na jego chroniczny brak. Plan zajęć na sali fitness jest uniwersalny i praktycznie nieelastyczny. Zaletą natomiast treningów personalnych jest możliwość dopasowania odpowiedniego rodzaju aktywności nie tylko do konkretnej osoby, ale również do czasu, jakim dysponuje.

Treningi personalne skierowane są do grona klientów, którzy oczekują od treningu czegoś więcej, przede wszystkim indywidualnego podejścia, motywacji, wsparcia i osiągnięcia stawianych sobie celów.

Poprawnie technicznie wykonany trening gwarantuje osiągnięcie lepszych efektów w zdecydowanie krótszym czasie. Z zajęć na zajęcia intensywność treningu oraz rodzaj treningu, jak również dobór ćwiczeń ulega zmianie, tak, aby stale stymulować układ mięśniowy, nerwowy oraz krążeniowo-oddechowy. Dzięki temu klient zauważa zdecydowaną poprawę kondycji, koordynacji, wytrzymałości i siły.

Niektórzy mogą powiedzieć, że jest to dość droga usługa. Należy na to jednak spojrzeć z drugiej strony. Klient poświęcając mniej czasu osiągnie więcej, będzie miał większą motywację, nie będzie narażony na kontuzje, nudę, czy powszechne „obijanie” się na zajęciach („schowam się może nikt nie zauważy, że dzisiaj jestem w nienajlepszej formie”).

Ponadto będzie mógł osiągać coraz więcej, być coraz sprawniejszym i stawiać sobie coraz to nowe cele. Biorąc to wszystko pod uwagę - cena takiego treningu jest w rzeczywistości dużo niższa.
DLACZEGO WARTO MIEĆ TRENERA OSOBISTEGO? 
  • Trener osobisty dostosowuje plan treningu do Twoich konkretnych wymogów i możliwości, zaproponuje najbardziej przydatny Tobie rodzaj aktywności.
  • Trener osobisty przygotowuje plan treningowy w taki sposób, aby nie wkradła się w niego monotonia.
  • Trener czuwa nad poprawnością i skutecznością wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń, w razie potrzeby eliminuje błędy.
  • Trener motywuje do wysiłku, dba o bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń.
  • Trener sprawia, że aktywność fizyczna jest przyjemną formą spędzania wolnego czasu.
  • Trener pomaga maksymalnie wykorzystać każdą minutę Twojego cennego czasu.
  • Trener odpowiada na Twoje pytania dotyczące ćwiczeń, odżywiania, spędzania czasu w sposób aktywny.
  • Twój trener staje się Twoim przyjacielem a jednocześnie "katem i batem":)


Możliwa jest konsultacja rehabilitacyjna.


Idealnie dopasowany plan treningowy pozwala Tobie czerpać dużo radości z podejmowanej aktywności fizycznej, uczy świadomości ciała i zdrowego stylu życia oraz dodaje energii życiowej i redukuje efekty codziennego stresu.


Zadzwoń i umów się: 695-105-313